NA JEDNOM BŘEHU 2017

Letní kino Širák Hradec Králové

Kouřové signály oznamují, že na oslavě patnáctin festivalu Na jednom břehu zahrají dne 27. května v prostoru letního kina Širák ti nejlepší ze současné klubové scény - Sisa Fehér & Fehero Rocher, James Harries, Katarzia, Trad Attack!, Shum Davar, Jelení loje, Tea Jay Ivo i Tata Bojs - a to hned na dvou pódiích.

Začněte festival neobvyklou rozcvičkou pod dozorem akrobatů nebo workshopem Akrojógy. Nebo se rovnou pusťte do uspokojování chuťových pohárků vybranými pokrmy české i zahraniční kuchyně a svlažte hrdla v čajovně či vinotéce.

Nachystáni na hudební smršť? Prověří si vás neodolatelný koktejl soulu, jazzu a alternativy Sisa Fehér & Fehero Rocher. Zasnít se můžete za poslechu „zlatého hlasu“ britského písničkáře Jamese Harriese a jeho proměňující se kapely The Volunteers nebo vydovádět při divadelně-hudebním vystoupení krásných žen a galantního muže, skrývajících se pod označením Jelení loje.

Katarzia, milá, jemná i kousavá, ztělesnění woman power, jejíž texty s doprovodem fantasického Bandu čeří stojaté hladiny a nutí k pořádnému zamyšlení nad stavem světa. Ze Slovenska do Pobaltí -  v zemi hlubokých jezer se zrodila nová generace hudebníků, beroucí si dědictví svých předků a prastaré zpěvy pěkně do parády. Nejslavnější estonskou skupinou současnosti a hvězdou world music je bezesporu trio Trad Attack!

Vpravdě internacionální složení má projekt Shum Davar rozvíří na druhé scéně prach v divokém reji balkánu, klezmeru i romské hudby. Tahle bělorusko-gruzínsko-česko-slovenská parta má divoký rytmus v krvi. Širák uzavřou multitalentovaní a cenami ověnčení Tata Bojs, noční pendl bus vás však převeze na klubovou afterparty  pod taktovkou Tea Jaye Iva a krásné Hey Key. Festival nabízí dětem do 14 let a vozíčkářům s doprovodem vstup zdarma.

Vstupenky v předprodeji naleznete na www.smsticket.cz.

Více informací hledejte na webu www.najednombrehu.cz či facebooku www.facebook.com/najednombrehu.cz

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Facebook Na jednom břehu
2018 © Na jednom břehu
Na jednom břehu