NA JEDNOM BŘEHU / XVII. world music festival

PÁTEK 24. 5. 2019

BARBORA POLÁKOVÁ A ZRNÍ

19.00 hodin

Ikona hudebního novátorství a upřímnosti, kapela ZRNÍ na společném jevišti se zpěvačkou, která pluje mezi žánry, estetikou a muzikanty  a propojuje sociální bubliny. BARBORA POLÁKOVÁ je letos nominována na tři žánrové hudební ceny Anděl a v Hradci Králové bude hrát se svou kapelou zcela poprvé.
Dva plnohodnotné koncerty těchto kapel propojí na druhé scéně pražské trio Slow Motion. Autorské texty zpěvačky Antonie Nyass /Yellow Sisters/, živelný beatbox a elektronika Jana Melichara a kláveso-kytarové plochy Vladimíra Keichera. Od snových nálad až po rozbouřená moře.
Takto poeticky natlakovaným programem odstartujeme oslavu sedmnáctého ročníku festivalu Na jednom břehu.
Vstupenky jsou již v prodeji. Info v sekci Vstupenky.
PÁTEK 24. 5. 2019

SOBOTA 25. 5. 2019

Jednotka Akademického Rapu slaví 30 LET !

16.00 h

Zveme Vás do Širáku na špičky světové žánrové hudby. Smíšené trio hudebníků z Iránu, Turecka a Francie strhne rytmy Blízkého východu a už nikdy nezapomenete na světlo, které vyzařují Light in Babylon, poprvé v Čr. Máme obrovské štěstí, že pozvání přijala též absolutní hvězda Tel Avivu, izraelská Janis Joplin s rockově jiskřící kapelou The Paz Band, také porvé v Čr. Tématem festivalu je jedna ze skladeb skupiny J.A.R. „Dokáže basová kytara Fender smířit národy?“ a my se o to tímto společným koncertem s dalšími kapelami alespoň pokusíme. Závěr festivalu bude jednoznačně v rukou třicetileté legendy návykového funky a rapu, a tak si ani netroufáme odhadnout kam vyeskaluje dobro těsně před půlnocí.
Vstupenky na sobotu již v prodeji. Více info v sekci Vstupenky :)
Sedmnáctý ročník rozšiřujeme o Food & Art Festival volně přístupný pro veřejnost, který zahájí sobotní program již v deset hoidn před Letním kinem na celém Orlickém nábřeží. Buskingová scéna pro mladé umělce, pohádky pro děti, bubenický workshop pro rodiče i děti, ochutnávkové koncerty festivalové world music a kulinářské show světových gastronomií, výtvarníci a prodejci uměleckých děl a další bezpečné slasti pro všechny generace. (Za pomoc při organizaci děkujeme agentuře Butterfly)
 
SOBOTA 25. 5. 2019

NA JEDNOM BŘEHU 2018

Videospot - festival ve třech minutách

Video
NA JEDNOM BŘEHU 2018

NA JEDNOM BŘEHU 2017

Videospot - festival ve třech minutách

Video
NA JEDNOM BŘEHU 2017

Časový harmonogram

Doprovodný program

Facebook Na jednom břehu
2019 © Na jednom břehu
Na jednom břehu