FESTIVAL NA JEDNOM BŘEHU / XIX. world music festival

FESTIVAL 2021

Zatím nemáme žádné parametry, jak festival bude fungovat, ale přeci jen jsou malé signály, že přesunutím termínu na později bychom se ještě letos mohli potkat. Natěšeně doutnáme a vystřelené datum budiž světlicí na konci tunelu! Svoláváme naši společnou vůli, lásku a energii na sobotu 21. srpna 2021. O všech dalších detailech akce vás budeme postupně informovat.
Všechny VOUCHERY nevyužité v roce 2020 zůstávají v platnosti na 19. ročník festivalu. Děkujeme také všem sponzorům a reklamním partnerům za stálou přízeň. Za celý festiivalový tým Vám přejeme hlavně zdraví! Posilujme přátelství, solidaritu, zdravý rozum, péči o přírodu a hudbu v nás. Brzy na viděnou, přátelé!
Martina Součková / ředitelka festivalu
FESTIVAL 2021

DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE

POZOR - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ!

9. 9. 2020 od 20.00 hodin

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE / ZVÍŘENÝ PRACH TOUR 
STŘEDA 9. ZÁŘÍ 2020 od 20 h -   ZMĚNÍ MÍSTA KONÁNÍ! - LETNÍ KINO ŠIRÁK HRADEC KRÁLOVÉ
Dvakrát přeložený koncert z důvodu situace v zemi. 
K datu 28. 8. je již jasné, že všechny klubové zářijové akce zůstávají s povinností nošení roušek při kapacitě nad 100 diváků. Z toho důvodu a také z důvodu velkého zájmu o koncert DANA BÁRTY v Hradci Králové rozhodli jsme se na poslední chvíli přeložit koncert z BIO CENTRAL na vzduch do LETNÍHO KINA ŠIRÁK. Vracíme se tak na festivalové místo činu, navyšujeme kapacitu vstupenek a moc se těšíme na krásný zvuk a přírodní prostor.
Věříme, že i Vás tato změna potěší a pohladí Vaši svobodnou duši. 

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach. Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby. 

Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let! Do Hradce Králové přijíždí s novým albem a to v tradičním obsazení:

Dan Bárta - zpěv
Filip Jelínek - klávesy
Robert Balzar - kontrabas, baskytara
Martin Valihora - bicí

Miroslav Chyška - kytary

Cena vstupenky 490,- Kč. www.hkpoint.cz 
DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE

NA JEDNOM BŘEHU 2019

AFTERMOVIE / VIDEO BY ALESCO.CZ

Video
Díky všem účinkujícím za milou návštěvu, stánkařům za nabídku, Agentuře Butterfly za výtečnou spolupráci, reklamním a mediálním partnerům za stálou přízeň, Městu Hradec Králové, Královéhradeckému kraji a Ministerstvu kultury za podporu a především Vám divákům za skvělou atmosféru a pozornos a svatému Petrovi nádherné počasí. Naviděnou při 18. ročníku v sobotu 30. května 2020 v Letním kině Širák
ZA CELÝ FESTIVALOVÝ TÝM VELKÉ DÍKY!! ??
Pro spuštění videa klikněte na ikonku vpravo.
NA JEDNOM BŘEHU 2019

NA JEDNOM BŘEHU 2018

Videospot - festival ve třech minutách

Video
NA JEDNOM BŘEHU 2018

NA JEDNOM BŘEHU 2017

Videospot - festival ve třech minutách

Video
NA JEDNOM BŘEHU 2017

Časový harmonogram

Doprovodný program

Facebook Na jednom břehu
2021 © Na jednom břehu
Na jednom břehu
123movie